O nas

O nas

Firma DRUK-POL powstała w 2006 r. w Krakowie.

Siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie. Dzięki dostępności sklepu internetowego, nasze produkty mogą trafić do każdego miejsca w Polsce. W swojej ofercie posiadamy tonery do drukarek laserowych, atramentowych, ploterów, urządzeń wielofunkcyjnych, ale również do innych urządzeń drukujących. Zamienniki DP są kompatybilne z drukarkami takich firm jak Brother, Canon, HP, Samsung, Lexmark, Oki, Xerox, Ricoh itp.

Nasza główna działalność to produkcja tonerów DRUK-POL DP. Są to produkty refabrykowane. Podczas procesu produkcji są poddawane drobiazgowej kontroli jakości oraz restrykcyjnemu testowi wydruku. Proces ich powstawania jest zgodny z najnowszymi technologiami oraz wytycznymi urzędu Ochrony Środowiska. Zamienniki DP DRUK-POL charakteryzuje najlepsze nasycenie kolorów, ostrość, czystość wydruków, wydajność, jak również atrakcyjna cena. Nasze produkty są objęte 2-letnią gwarancją, która daje Naszym Klientom bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Bogate, wieloletnie doświadczenie w branży zamienników tonerów do drukarek laserowych pozwala nam zapewnić końcowemu odbiorcy produkty najlepszej jakości. Służymy radą i pomocą na każdym etapie zakupu bądź eksploatacji urządzeń drukujących.

Ponadto dokonując zakupów tonerów w naszym sklepie internetowym zyskujesz gwarancję niskiej ceny.

Pamiętaj, że nasza oferta bazuje w szczególności na oryginalnych produktach pochodzących od producentów, ale można u nas zakupić również znakomitej jakości zamienniki, które będą kompatybilne z wieloma modelami drukarek.

Zapraszamy do współpracy!

DO CELU

Zadowolenie Klienta i jakość produktów to nasz priorytet

PRZYJAZNA OBSŁUGA

Szybki i sprawny support na każdym etapie współpracy

PROMOCJE

Atrakcyjne rabaty i promocje do każdego zamówienia

BEZPŁATNA DOSTAWA

Bezpłatna dostawa kurierem na terenie Polski w 24/48h

Secured By miniOrange